22. septembra 2024

Less waste run

Less Waste Run je eko beh pre všetkých, ktorí chcú prispieť k ochrane životného prostredia. Zabehnite si cez nádherné prostredie až do majestátneho Schloss Hofu a jeho krásnych záhrad. Podporme spolu povedomie o ekológii, správnej separácii odpadu a zdravom životnom štýle.

Dĺžka

Hlavný beh 6KM a 10KM.
Nordic Walking 6KM.

Max počet bežcov

Kapacita je obmedzená
na 600 bežcov.

Ceny

Unikátne medaily, vecné ceny od partnerov, zapojenie do veľkého žrebovania o produkty Samsung.

Less Waste Run vás pozýva na eko beh cez krásne prostredie až do nádherného Schloss Hofu. Vyberte si 6 km alebo 10 km trasu a prispejte k ochrane životného prostredia. Kliknite na odkaz Propozície a objavte všetky potrebné informácie.

Buď fit so samsung galaxy fit3

Mapa trate

Online registrácia

Vitajte v našej online registrácii! Teraz sa môžete jednoducho a rýchlo zaregistrovať na účasť na Less Waste Run z pohodlia vášho domova. Nezmeškajte túto šancu, pripojte sa k nám a pripravte sa na dobrodružstvo plné adrenalínu a pohybu! Kliknite na tlačítko Online registrácia a poďte si to s nami poriadne užiť.

Appka

V spolupráci s Asociáciou pomoci postihnutým – APPA môžete aj vy prispieť na dobrú vec. Stiahnite si aplikáciu APPKA na odkazoch nižšie a darujte vaše spálené kalórie na užitočný projekt a dobrú vec. Ďakujeme!

Galéria

Partneri