O nás

Rozbehaj sa je dynamický projekt, ktorý spája nadšených bežcov v sérii šiestich unikátnych podujatí, oslavujúc pohyb, zdravie a komunitu. Naša vízia je inšpirovať ľudí k aktívnemu životnému štýlu, posilňovať zmysel pre spoločenstvo prostredníctvom behu a chrániť našu planétu.

Naša vízia a úloha v komunite

Občianske združenie Šport a zdravie je aktívna organizácia, zameraná na podporu zdravého životného štýlu a pohybu v komunite. Našou vášňou je poskytovať príležitosti a podujatia, ktoré podporujú aktívny životný štýl a spájajú ľudí prostredníctvom pohybu a športu. Sme hrdí na naše dlhoročné úsilie v oblasti organizovania športových podujatí a podpory aktívneho športovania vo všetkých vekových skupinách. Našim cieľom je vytvárať zdravšiu a šťastnejšiu komunitu prostredníctvom pohybu a motivácie.

Ekológia v každom kroku

Sme hrdí na ekologický charakter našich podujatí! Používame občerstvenie pre bežcov bez obalov, medaily vyrábame z plastov z oceánov a poháre na občerstvenie sú vyrobené z bio plastu, ktorý je rozložiteľný v komposte, morskej vode alebo pôde. Pridajte sa k nám a podporujte behy, ktoré pomáhajú chrániť našu planétu!

Mládež v pohybe

Podporujeme aktívny životný štýl od útleho veku! Na všetkých našich podujatiach organizujeme aj detské behy, aby sme motivovali mladšiu generáciu k pohybu a zdravému životnému štýlu. Pridajte sa k nám a nechajte svoje deti objaviť radosť z behu!

Beháme pre dobrú vec

Podporujeme tých, ktorí to najviac potrebujú! V spolupráci s Asociáciou pomoci postihnutým (APPA) organizujeme zbierky, darujeme časť štartovného a každý bežec môže darovať svoje spálené kalórie na dobrú vec cez mobilnú aplikáciu APPkA. Pridajte sa k nám a pomôžme spoločne tým, ktorí to najviac potrebujú!