7. septembra 2024

Ružinovský kolotoč

Ružinovský kolotoč je športovo-benefičné podujatie, ktoré pozýva všetkých na podporu dobrej veci. Bežte s nami 5,5 km alebo 11 km trasu a prispejte k pomoci vybranému členovi APPA – Asociácia pomoci postihnutým. Vychutnajte si šport, pohyb a dobročinnosť v jednom

Dĺžka

Hlavný beh 5,5KM a 11KM.
Detské behy.

Max počet bežcov

Kapacita je obmedzená
na 200 bežcov.

Ceny

Unikátne medaily, vecné ceny od partnerov, zapojenie do veľkého žrebovania o produkty Samsung.

Ružinovský kolotoč vás pozýva na športovo-benefičné podujatie, ktoré prináša pomoc a pohyb do jedného zážitku. Zúčastnite sa behu 5,5 km alebo 11 km a pomôžte podporiť vybraného člena APPA – Asociácia pomoci postihnutým. Detské behy prebiehajú bez registrácie priamo na mieste. Vaša účasť prinesie radosť a podporu pre tých, ktorí to najviac potrebujú. Celý výťažok zo štartovného a tomboly bude venovaný na dobrú vec!

Buď fit so samsung galaxy fit3

Mapa trate

Online registrácia

Vitajte v našej online registrácii! Teraz sa môžete jednoducho a rýchlo zaregistrovať na účasť na Ružinovskom kolotoči priamo z pohodlia vášho domova. Nezmeškajte túto šancu, pripojte sa k nám a pripravte sa na dobrodružstvo plné adrenalínu a pohybu! Kliknite na tlačítko Online registrácia a poďte si to s nami poriadne užiť.

Appka

V spolupráci s Asociáciou pomoci postihnutým – APPA môžete aj vy prispieť na dobrú vec. Stiahnite si aplikáciu APPKA na odkazoch nižšie a darujte vaše spálené kalórie na užitočný projekt a dobrú vec. Ďakujeme!

Galéria

Partneri